Сирдарё вилояти ИИБ бошлиғининг вилоят халқ қабулхонасида навбатдаги қабули бўлиб ўтди
Бугун Сирдарё вилояти Халқ қабулхонасида Сирдарё вилояти ИИБ бошлиғи полковник Санджар Джабаровнинг фуқароларнинг кундалик ва ижтимоий муаммоларини ўрганиши юзасидан навбатдаги қабули бўлиб ўтди.
Ички ишлар органлари хизматига кириш ҳамда тергов ва суриштирув ҳаракатлари ва уй-жой билан боғлиқ ўнга яқин фуқароларнинг турли муаммо ва мурожаатлари эшитилди.
Бошқарма бошлиғи қабул қилинган ҳар бир мурожаатни чуқур таҳлил этган ҳолда қонунда белгиланган тартибда ҳал этиш юзасидан мутасадди соҳа раҳбарларига аниқ топшириқлар бериб, ижроси назоратга олинди.

The head of the DIA of the Sirdarya region held his reception at the region's public reception hall
Today, the head of the DIA of the Sirdarya region, Colonel Sanjar Jabarov, held his reception at the People's Hall of the Sirdarya region.
He heard various problems and appeals of ten citizens related to the entry into the service of the internal affairs bodies, investigation and inquiry actions and housing.
The head of the department thoroughly analyzed each received the appeal and gave clear assignments to the official sector leaders to resolve them following the law and their execution was monitored.